ArchitExpert

مرجع متخصصـان معماری

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

فراخوان دیوارنگاری "تهرانشهر نقاشی" راستای مأموریت های سازمان ریباسازی نسبت به ارتقاء کیفیت هنری و منظر شهری و ساماندهی بصری و زیباسازی فضاهای شهری و کمک به رشد فرهنگ تصویری شهروندان منتشر شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ از هنرمندان هنرهای تجسمی و سایر گرایش های هنری مرتبط دعوت می شود ایده ها و طرح های خود را برای شرکت در این فراخوان ارائه کنند.

علاقه مندان برای شرکت در این فراخوان می توانند با مراجعه حضوری به دبیرخانه، آثار خود را در تاریخ های 11 و 12 بهمن ماه 1395 تحویل دهند؛ پس از ساعت 15 روز 12 بهمن، به هیچ عنوان طرحی از مراجعه کنندگان تحویل گرفته نمی شود.

تعداد طرح های پیشنهادی از سوی هنرمندان برای این فراخوان حداکثر 10 اثر است و طرح‌ها و ایده‌های پذیرفته شده ، توسط شورای هنری پس از داوری مرحله اول برای جانمایی روی دیوارهای پیشنهادی سازمان توسط هنرمندان و زیر نظرگروه مشاور و ناظر طرح ها برای مناسب سازی در فضای شهری توسعه و ویرایش خواهند شد.

گفتنی است طرح ها در روز 14 بهمن ماه از سوی هیئت داوران متشکل از خسرو خسروی، کیانوش غریب‌پور، کاظم چلیپا، علی ذاکری، محمد علی بنی‌اسدی، محمدرضا قربانی‌اقدم داوری شده و نتیجه داوری 15 بهمن ماه اعلام می گردد.

 

 
منبع خبری: مرجع متخصصان معماری ، سازمان زیباسازی شهر تهران

 

 

مرجع متخصصان معماری - Architexpert             -                 تماس با ما : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ورود / عضویت

درباره مرجع

مرجع اطلاع رسانی مهندسان معمار، شامل اخبار روز دنیای هنر و معماری، مسابقات، اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی، پروژه های معماری دنیا در حال انجام و ساخته شده و ...

Reference information architects, including news, art and architecture, competitions, information on local and foreign architects, architectural projects being built around the world and ...

خدمات مرجع عبارتند از :

  • اخبار روز دنیای هنر و معماری
  • اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی
  • اطلاعات در مورد پروژه های معماری
  • و ...

راه های تماس

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری