ArchitExpert

مرجع متخصصـان معماری

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه طبق مصوبه شورای شهر انحصار تبلیغات تهران در اختیار شهرداری است، گفت: نهادهای دیگری نیز در شهر تبلیغات می کنند که فعالیت آن ها باید در ذیل سازمان زیباسازی قرار گیرد.


معاون سابق وزیر راه و شهرسازی با بیان این که برخی شهرهای کشور جمعیت زیر هزار نفر دارند و واقعا شهر نیستند، گفت: اگر دبیرخانه شورایعالی معماری و شهرسازی وارد مسائلی از جمله پدیده شاندیز نمی شد کشور دچار معضلات بسیار جدی می شد.


دکتر عیسی علیزاده مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از اکران پوستر بهترین فیلم های تاریخ سینمای ایران بر روی بیلبوردهای شهری خبر داد.


فاز نهایی مجموعه تفریحی استخر شنای شهر کندی در هنگ کنگ ساخته گروه معماری فارلز (Farrells) به مدیریت تری فارل (Terry Farrell) به بهره برداری رسید.


میدان فضای باز تعاملی است، فضایی که می‌توان در آن روابط اجتماعی را تجربه کرد و خاطره ساخت. گاهی می‌توان یک سوی میدان ایستاد و سمت دیگر آن را به راحتی تماشا کرد. یک میدان می‌تواند آنقدر کوچک باشد که تنها دو خیابان از دو طرف به آن راه داشته باشند، می‌تواند آنقدر بزرگ باشد که چندین هزار نفر را در خود جای دهد، ممکن است در آن بتوانی یک قهوه بنوشی و یا مراسم بزرگی ملی را درآن برگزار کرد، در هرصورت بزرگ یا کوچک و فراعت فردی یا تجمع‌های جمعی می‌توان گفت میدان از مهمترین فضاهای شهری است که نباید از کنار آن بی‌تفاوت گذشت. میدان بزرگ باشد یا کوچک، از قدمت چندصدساله برخوردار باشد یا چند ساله، محل عبور و مرور مردم باشد یا محلی برای پاتوق‌های فردی کوچک فضای مهی است. میدان ها همیشه مهمند، همیشه خبر سازند و همیشه قلب تپنده شهرند، در مطلب زیر می‌توانید شش میدان خبرساز و مهم دنیا را که کارکردهای تعریف شده متفاوتی دارند را بخوانید؛ از یک بزرگترین میدان جهان در مکزیکوسیتی تا میدانی برای معرکه‌گیری.


مرجع متخصصان معماری - Architexpert             -                 تماس با ما : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ورود / عضویت

درباره مرجع

مرجع اطلاع رسانی مهندسان معمار، شامل اخبار روز دنیای هنر و معماری، مسابقات، اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی، پروژه های معماری دنیا در حال انجام و ساخته شده و ...

Reference information architects, including news, art and architecture, competitions, information on local and foreign architects, architectural projects being built around the world and ...

خدمات مرجع عبارتند از :

  • اخبار روز دنیای هنر و معماری
  • اطلاعات در مورد معماران ایرانی و خارجی
  • اطلاعات در مورد پروژه های معماری
  • و ...

راه های تماس

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری